Jste zde

Pravidelná činnost

Klub rodičů a přátel

Klub rodičů a přátel handicapovaných dětí probíhá každé úterý dopoledne mezi 8 a 10 hodinou v klubovně číslo 3 Střediska volného času DUHA v Jeseníku. Scházíme se, abychom se podělili o zkušenosti s výchovou handicapovaného dítěte, oprostili se od starostí, které život s takovýmto dítětem přináší. Odreagování přináší také různá terapeutická činnost. Například výroba květin z papíru v období velikonoc, příprava medailí pro Dětský den, malování na sklo, výroba andílků z korálků, ...Již druhý školní rok probíhá v Duze kroužek bubnování na Africké bubny.

Každý, kdo by chtěl rozšířit naše řady je vítán. 

 

 

 

 

Tímto bychom chtěli vyjádřit velký dík Svč DUHA Jeseník a jeho ředitelce Mgr. Vladislavě Fačevicové, která nás přijala pod svá křídla. Bez prostor, které nám Svč DUHA poskytlo, by prakticky činnost našeho klubu nebyla možná, nebo byla přinejmenším velice omezená. Děkujeme za vstřícnost, ochotu a zájem, se kterým podporuje činnost našeho klubu.

 

          

Středisko volného času DUHA Jeseník
Sídlo: Průchodní 154 Jeseník 790 01
Zřizovatel: Město Jeseník
Kontakt:

www.duhajes.cz 
e-mail: duhajes@volny.cz 
tel.: 584 401 262, 736 232 109